Sıkça Sorulan Sorular

İnternetten Bulduğum bu siteye nasıl güvenebilirim?​

Merhaba, Bu siteyi kurarken yaşadığımız en büyük tereddüt buydu. Ama ne yazıkki bu soruyu online olarak teyit edebileceğiniz bir mecra bulunmamaktadır. Güvenmek için tanışmak gerekir diye düşünenlerdeniz, bu sebeple tanışmak için bizleri arayabilir, mail atabilir, whatsapp hattımıza yazabilir veya yolunuz düşerse Bağcılar'a (Matbaacılar sitesi) gelip modellerimizi görüp, çay, kahve v.b. şeyler içebilirsiniz. 

Ödeme neden peşin olarak alınıyor?

Bildiğiniz gibi baskılı ürün satışı yapmaktayız. Sattığımız ürünlerin tamamı kişiye özel ürünlerdir.  ürünler iade alındığında veya reddedildiğinde tekrar satışa sunma şansımız yoktur. bu sebeple sadece peşin ödeme kabul etmekteyiz. (Not:  ürünlerde firmamızdan kaynaklanan bir problem yaşandığında iade hakkınız saklıdır. Firmamız sattığı ve satacağı tüm ürünlerin arkasında durmaktadır.) 

Neden Davetiye Limanını Seçmeliyim?

Aslında bu soruya da vereceğimiz kesin bir yanıt yok. Biz işimizi yapıyoruz ve işimizi biz yapıyoruz. Herhangi bir firmanın bayisi veya satıcısı değiliz. Kendimiz üretiyoruz ve kendimiz satıyoruz. Bu sebeple kağıt kalitesi ve baskı kalitesi tamamen bizim kontrolümüzde. Kısacası Davetiye Limanında emin elledesiniz.Baskı ve tasarımı nasıl yapıyorsunuz?

Baskı ve tasarım tamamen bizim hizmetimizdir. siz sadece davetiyenize yazılacakları bize gönderiyorsunuz biz tasarımı yapıyoruz ve size mail veya whatsapp yoluyla tasarımı gönderiyoruz. tasarım onayını verdiğinizde baskı işlemine geçiyoruz ve bu işlem de maksimum 2 gün sürüyor. 

Kağıt ve baskı kalitenize nasıl güvenebilirim?

Beğendiğiniz modelin numunesini size ücretsiz olarak yolluyoruz. (sadece kargo ücreti size aittir. 8,00TL). veya sizi Bağcılar Matbaacılar Sitesindeki işyerimizde ağırlayıp, tüm ürünlerimizi rahatlıkla incelemenizi sağlıyoruz.

 

Bizi Tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler!!